UA-115149321-1

Инструкция по монтажу Стальных панелей

Инструкция по монтажу Стальных панелей

Модель: Стальная панель
Наличие:
Есть в наличии
Описание

У порівнянні з багатьма фасадними матеріалами, стальні панелі є легким, доволі міцним і доступним за ціною матеріалом. В залежності від товщини металу вага 1 м.кв.  панелей може коливатися від 3,5 до 6 кг. Прочитайте інструкцію уважно, перш ніж починати роботу.

  1. ЗАМІРИ І РОЗРАХУНОК

Панелі виготовляються по розмірам під замовлення з урахуванням особливостей розкрию матеріалу та конструктиву Вашого об’єкту. Заміри та розрахунки повинні виконувати лише кваліфіковані спеціалісти.

  1. ТРАНСПОРТУВАННЯ та ЗБЕРІГАННЯ

При транспортуванні панелей необхідно забезпечити такі умови, щоб виключити можливість буд-якого додаткового тиску на панелі та деформації.

У більшості випадків панелі покриті захисною плівкою, яку необхідно зняти одразу після монтажу.

3. ДОДАТКОВА ОБРОБКА

ИнструментыЗдійснюючи монтаж панелі та добірні елементи іноді доводиться різати вручну. Сталевий лист з покриттям можна різати тільки спеціальними інструментами: ручні ножиці по металу (мал.1), электричні висічні ножиці (мал.3), ножівку з дрібними зубцями (мал.2.), электролобзик (мал.4), дискову пилку з твердосплавними зубцями (мал.5). Увага! Забороняється використання шліфувальних машинок з абразивними дисками (болгарок).

При обрізці і свердлінні утворюються металева крихта, яку потрібно акуратно змести, інакше вона буде іржавіти і зможе зіпсувати покриття. Якщо при монтажі поверхня касет забруднилася, то бруд легко змити м'яким миючим засобом.

Якщо під час монтажу полімерне покриття було пошкоджене, то цинковий шар під покриттям захистить лист від іржі. Подряпини легко зафарбувати, підібравши необхідну фарбу.

Увага! Особливо сильні миючі засоби можуть пошкодити полімерне покриття металочерепиці.

 

  1. МОНТАЖ

Монтаж панелей необхідно здійснювати за схемою розташування касет, яка надається виробником і враховує особливості кожного окремого об’єкта.

Панелі монтуються таким чином, щоб «замок» верхньої панелі перекривав «замок» нижньої панелі - для нормального стоку води.

Кріпити панелі до основи можна буд-яким зручним способом, що застосовується для аналогічних матеріалів (саморізи, заклепки).

 

 

 

 

Інструкція з монтажу панелей сталевих фасадних

                                     www..ck.ua                                                       

См. также